Вітання голови райдержадміністрації з Днем вишиванки

Дата: 17.05.2018 11:55

Фото без описуШановна громадо Уманщини!

Сердечно вітаю усіх зі справжнім всенародним святом – Днем вишиванки!

Вишиванка – це не просто красиво, це символ наших автентичних традицій та розмаїтої культури, зв’язок багатьох поколінь, який не переривається віками.

Одягаючи вишиту сорочку, ми, водночас, повинні пам’ятати і про наших героїв, які сьогодні стримують агресора на сході України. Саме завдяки їм ми, кожен у своєму селі та селищі, маємо змогу вільно, під мирним небом, підтримувати ці традиції.

Переконаний, що вишиванка й надалі залишатиметься нашим оберегом та символом щасливого майбутнього для України.

А ще така традиція об’єднує наші сім’ї, родини, є живим ланцюгом між поколіннями, джерелом невмирущості та самобутності.

Тож давайте разом докладемо всіх зусиль для збереження мудрості і сили тисячолітніх традицій, які дають нам натхнення до праці та укріплення української ідентичності заради процвітання нашої держави, нашого краю!

З повагою – голова Уманської райдержадміністрації

Євгеній Данченко