Вітання голови райдержадміністрації з Днем медичного працівника

Дата: 14.06.2019 12:04

Шановні лікарі, фельдшери, медичні сестри, всі працівники та ветерани охорони здоров’я Уманщини!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника України.

Фото без описуПрофесія, яку ви обрали, без сумніву є однією з наймилосердніших у суспільстві. Знання і вміння лікаря, який рятує життя, захищає людей від недуг та болю, завжди користувалися шаною і цінувалися як особливий талант. Бути лікарем – це виняткове покликання, адже гуманізм і милосердя, чуйність і готовність завжди бути корисними – в усі часи є основними принципами людей вашої професії.

Тож з нагоди свята прийміть сердечну вдячність за вашу самовіддану працю, врятовані життя, милосердя, професійність, високу моральність та лікарську честь,  віру і надію, яку ви даруєте людям.

Бажаю вам, шановні працівники галузі охорони здоров’я району, міцного здоров’я, родинного затишку, людської поваги і професійних успіхів. Нехай праця на благо українського народу приносить тільки задоволення, а кожен день вашого життя наповнюється людською радістю, щастям і любов’ю!

З повагою –

голова Уманської районної державної адміністрації