Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Уманський район, Черкаська область

Вітання голови Уманської райдержадміністрації з Днем підприємця

Переглядів: 32

Шановні підприємці Уманщини!

З нагоди вашого професійного свята прийміть найщиріші вітання та побажання успіхів у вашому бізнесі. Висловлюю вам подяку за наполегливу працю та активну громадянську позицію, високий професіоналізм та ініціативність.

Нехай повняться ряди успішних підприємців, які відчувають нерозривне єднання особистих та громадських інтересів, підприємців, які намагаються реалізувати свій потенціал для загальної користі. Тих, хто не зупиняється на досягнутому, будує свою справу з перспективою, реалізує цікаві соціальні проекти. Хто бере активну участь у благоустрої району, благодійних акціях, з розумінням ставиться до вирішення соціальних питань в районі.

Нехай доля завжди посміхається вам, а партнери ніколи не підводять. Бажаю вам завжди знаходитись у потоці рівномірного і головне – поступового зростання обсягів виробництва та реалізації товарів і послуг, а також постійного збільшення надходжень та прибутків. Зичу вам витримки, оптимізму і невичерпної наснаги у праці, нескінченної ділової енергії для втілення нових бізнес-проектів. Нехай кожна започаткована справа буде вдалою і успішною.

Хай мир, добробут і злагода будуть у кожному домі, у кожній сім’ї. Нових трудових здобутків вам в ім’я розквіту та на благо України!

 

З повагою –

голова Уманської райдержадміністрації

Євгеній Данченко« повернутися до списку новин