Звернення голови райдержадміністрації з нагоди Дня пам'яті Героїв Крут

Шановні жителі Уманщини!

Цього року виповнюється 101-ша річниця з тих подій, коли  біля станції Крути кілька сотень київських студентів та гімназистів вступили у нерівний бій з чотирьохтисячною більшовицькою армією. Подвиг Героїв Крут, що своєю кров’ю окропили землю в боротьбі за волю України навічно залишиться символом національної честі та гідності.

Нині на сході України триває війна, яка забирає життя патріотів, таких же юних хлопців, як і тих, які в 1918 році боролися за майбутнє нашої країни. Схиляємо голови перед тими, хто захищав державні цінності сто років тому, і вклоняємося Героям сьогодення – Героям Небесної Сотні, котрі змінили хід історії України, Героям АТО, які виборюють незалежність України на сході.

Подвиги молодих хлопців, справжніх патріотів України – це не просто наша історія, це – приклад для кожного, хто серцем вірний своїй Батьківщині та гідно захищає її територію від ворожого вторгнення.

З повагою –

голова Уманської районної державної адміністрації