Звернення голови райдержадміністрації з нагоди 32-их роковин Чорнобильської трагедії

Дата: 26.04.2018 15:01

Шановні жителі Уманського району!

26 квітня – скорботна подія - 32-гі роковини аварії на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції.

Кожен із нас має згадати перших героїв, життя яких обірвалося у полум'ї зруйнованого реактора, усіх, хто пожертвував собою, захистивши світ від смертельної радіації.

Зі словами щирої вдячності звертаюся до учасників ліквідації наслідків катастрофи, які допомогли здолати чорнобильське лихо. Завдяки вам атом, що вирвався з-під контролю, вдалося приборкати.

Хай же залишиться в минулому і ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир і безпеку.

Шановні учасники ліквідації аварії, нехай з вами завжди буде людська вдячність та повага! Зичу всім вам міцного здоров'я, добробуту та успіхів у щоденних благородних справах.

Вірю, що ця сумна дата завжди буде днем пам'яті, любові, милосердя і національної єдності.

З повагою –

голова Уманської райдержадміністрації Євгеній Данченко