Вітання голови райдержадміністрації з Великоднем

Дата: 06.04.2018 15:07

Дорогі жителі Уманщини!

Прийміть сердечні вітання зі світлим святом Воскресіння Христового!

Фото без описуСвято Великодня спонукає нас вкотре замислитися над вічними цінностями християнської моралі, наповнити наші серця добротою і любов’ю, зміцнитися духовно. Забудьмо ж усе темне і зле, щоб завтра почати новий день зі світлим серцем і чистим сумлінням.

Я щиро бажаю усім душевної чистоти, щедрості, якою ви зможете поділитися зі своїми близькими та рідними людьми.

Я бажаю кожному з нас ставати з кожним днем кращою людиною, задля стабільності в наших оселях, рідному краї, в нашій великій та рідній Україні.

У цей непростий час Великдень ще більше об'єднує нас у щирій молитві за мир і спокій у рідній державі. Згуртовує у патріотичному пориві бачити свою землю вільною, квітучою і незалежною.

Тож звертаючись у молитвах до Всевишнього, просімо сповнити наші серця благословенням і радістю, захистити Українську державу, послати нашому народові духовне оновлення, дарувати йому мир, здоров’я, злагоду і достаток.

Нехай світло пасхальної свічки зігріє ваші серця, а тепло родинного вогнища і непохитна віра додають сил і наснаги до нових звершень.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

голова Уманської райдержадміністрації Євгеній Данченко