Професійне свято відзначили працівники культури та аматори народного мистецтва Уманщини

Дата: 14.11.2018 15:25

З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва в адмінприміщенні Уманської райдержадміністрації відбулося святкове дійство, на яке з усього району з’їхалися працівники будинків культури та бібліотек, музичних шкіл, учасники художньої самодіяльності, народні майстри, усі ті, хто щоденною клопіткою працею зберігає та збагачує українську національну культуру.

Зі словами вітань до присутніх звернулися перший заступник голови Уманської райдержадміністрації Євгеній Данченко та заступник голова районної ради Петро Бабкін.

«Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті, підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє», - зазначив Євгеній Данченко, побажавши працівникам культури творчого неспокою, незгасного ентузіазму, віри в себе і свою благородну місію.

Щирими словами також вітали рідний колектив зі сцени завідувач сектору культури Уманської райдержадміністрації Оксана Коханська та директор районної бібліотеки, голова районної організації профспілки працівників культури Любов Кравчук.

За скарбницю надбань та мудру підтримку не забули в цей день подякувати і запрошеним ветерани культури.

Відпочивали «винуватці» свята – працюючи, адже концертна програма була підготовлена силами самих кульпрацівників та аматорів народного мистецтва. Свою творчість подарували Дмитрушківський народний хоровий колектив «Терниця» (керівник Світлана Бертнікова), вокальний дует «Сапфір» у складі працівників педагогічного ліцею ім. Тараса Шевченка (керівник Сергій Цюра), ведучі свята – учасники художнього колективу Городницького СБК Красовські Аня і Катя, вокальний ансамбль Ятранівського СБК, дитячий ансамбль та жіночий ансамбль із Паланської ОТГ, народний ансамбль «Горицвіт» (керівник Володимир Павленко), творчий колектив «Надвечір'я», заслужений гармоніст України Олександр Калінчук, колектив художньої самодіяльності Іванівського СБК, дует Ропотуського СБК Аліна Лисак та Юрій Насальський, гурт "Колодянка" із села Колодисте (керівник Олександр Рябченко) та багато інших.

Відділ взаємодії з громадськістю

апарату Уманської РДА