Вітання з днем працівника соціальної сфери голови райдержадміністрації Євгенія Данченка

Дата: 03.11.2017 15:30

Шановні працівники соціальної сфери!

Вшанування вас на загальнонаціональному рівні – не просто чергове свято, а важливий крок у підвищенні престижу самої держави.

Адже ви реалізовуєте соціальні програми держави, простими ж словами – допомагаєте тим, хто в силу життєвих обставин цього потребує.

Ваша невтомна щоденна праця є вкрай важливою та необхідною. Вона безпосередньо пов'язана з турботою про матір і дитину, студента і військовослужбовця, робітника і пенсіонера, про їх заможніше життя, умови праці та відпочинку.

Функціонування соціальної сфери є обличчям діяльності виконавчої влади, бо те, наскільки люди, які цього потребують, відчувають турботу держави, настільки є якісною влади.

Тож хочу наголосити: питання соціального захисту населення завжди були і залишаються пріоритетними.

Робота соціальних працівників є й особливо відповідальною. Адже кожен з вас повинен через своє серце і душу пропускати людські біди і проблеми, розуміти і підтримувати людей у важких життєвих ситуаціях.

Тож низький вам уклін, шановні, за доброту, терпіння, щирість, любов до людей та співчуття.

Сердечно бажаю успіхів та натхнення у вашій відповідальній та благородній справі.

Хай найвищою нагородою для вас завжди буде людська шана і подяка.

Святкового вам настрою!

З повагою -