Сили цивільного захисту Уманського району тренувалися ліквідовувати затор на автомагістралі «Київ-Одеса»

Дата: 02.02.2018 15:37

Фото без описуСьогодні, 2 лютого, на трасі міжнародного значення «Київ-Одеса» проведено спільне тренування сил цивільного захисту Уманського району, ДП «Черкаський облавтодор», територіальних підрозділів Національної поліції та Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Мета проведення навчань – відпрацювання питань міжвідомчої взаємодії на випадок ускладнення погодних умов.

У тренуванні взяли участь голова районної державної адміністрації Євгеній Данченко, начальник відділу контролю якості ПАТ ДАК «Автомобільні дороги України» Олександр Клімашевський, головний інженер ДП «Черкаський облавтодор» Анатолій Вакуленко, провідний інженер відділу якості, технічного контролю та нових технологій Служби автомобільних доріг у Черкаській області Віктор Стасевич, начальник Уманського районного відділу Управління ДСНС України в Черкаській області Олександр Лебідь, начальник філії «Уманська ДЕД» Валерій Штангей, начальник філії «Уманський райавтодор» Володимир Дідура, в. о. начальника Уманського районного відділення поліції Уманського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Черкаській області Максим Поліщук, начальник сектору Уманського відділення поліції Уманського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Черкаській області Ігор Козаченко.

Завдяки взаємодії всіх служб умовний затор було ліквідовано, а рух на дорозі М-05 Київ-Одеса – відновлено.

За підсумками тренування проведено засідання районного оперативного штабу із забезпечення безперебійної роботи об’єктів життєзабезпечення населення в осінньо-зимовий період, запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків. Зроблено висновки та внесені пропозиції щодо забезпечення безперебійного руху автотранспорту в умовах негоди.

Відділ взаємодії з громадськістю

апарату райдержадміністрації