Моніторинг якості надання соціальної послуги догляду вдома в населених пунктах Юрківка та Фурманка

Дата: 13.03.2019 15:37

Фото без описуЗгідно з планом роботи відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціальним працівником відділення Пясецькою О.В. здійснено виїзд в села Юрківка та Фурманка Уманського району.

Мета, яку ставила перед собою соціальний  працівник, це проведення моніторингу роботи соціальних робітників Шевчук В.О. та Сатанівської В.А. (с. Юрківка), Петриченко С.В. (с. Фурманка), а саме: якісного надання  послуг догляду вдома та паліативного догляду.

На обліку у відділенні соціальної допомоги вдома по с. Юрківка та с. Фурманка перебувають 31 особа різних категорій, це – особи з інвалідністю загального захворювання, діти війни, пенсіонери за віком, які обслуговуються, як на платній, так і на безоплатній умовах.

Робота соціальних робітників спрямована на виявлення громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги; визначення (оцінювання) їх індивідуальних потреб у соціальному обслуговуванні і наданні соціальних послуг, забезпечення якісного соціального обслуговування (надання соціальних послуг), відповідно до державних стандартів.

Особлива увага приділяється особам похилого віку та особам з інвалідністю, які мають 4 та 5 групу рухової активності.

Соціальними робітниками відділення соціальної допомоги вдома надаються різні види соціальних послуг, а саме:

1) приготування (допомога в приготуванні) їжі вдома, годування;

2) придбання і доставка товарів з магазину або з базару, медикаментів за кошти громадян, які обслуговуються;

3) виклик лікаря, надання допомоги в проведенні періодичних медичних оглядів та госпіталізації, відвідування хворих в закладах охорони здоров’я, організація консультацій лікарів та інших спеціалістів;

4) допомога в прибиранні приміщення, пранні білизни, дотримання особистої гігієни, у дрібному ремонті одягу та взуття, забезпеченні паливом;

5) оформлення документів на отримання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг та інших видів соціальних допомог, внесення платежів;

6) читання преси;

7) оформлення документів на санаторно-курортне лікування, влаштування до будинку-інтернату, геріатричного будинку-інтернату, пансіонату для ветеранів війни і праці, психоневрологічного інтернату;

8) сприяння у забезпеченні необхідними технічними та іншими засобами реабілітації;

9) інші соціальні послуги.

За наслідками перевірки встановлено, що соціальні робітники надають послуги вчасно та якісно відповідно до індивідуальних планів.

За інформацією територіального центру соціального обслуговування

(надання соціальних послуг) Уманського району