Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Голова Уманської РДА Євгеній Данченко взяв участь у сесії Паланської ОТГ

Переглядів: 745

2 листопада відбулася 18 чергова сесія Паланської об'єднаної територіальної громади, у якій також взяли участь голова Уманської РДА Євгеній Данченко, голова районної ради Оксана Супрунець та начальники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Депутати Паланської сільської ради об'єднаної територіальної громади розглянули 30 питань порядку денного, серед яких:

- про добровільне приєднання Юрківської територіальної громади до Паланської сільської об’єднаної територіальної громади;

- про внесення змін до цільової програми «Призовна дільниця» на 2018-2020 роки;

- про звіт постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва та благоустрою, екології, охорони навколишнього природного середовища, ліквідації надзвичайних ситуацій;

- про реорганізацію навчальних закладів сільської ради;

- про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту Паланської сільської ради на 2018-2021 рік;

- про внесення змін до рішення сільської ради від 20.12.2017 № 2-13/УИ “Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2018 рік ”.

Після розгляду питань до представників Паланської ОТГ звернувся голова Уманської РДА Євгеній Данченко, який, зокрема, зазначив: «Децентралізація влади – це головна реформа Президента України Петра Порошенка. Вона спрямована на розвиток громад і розширення їх повноважень. Я докладу всіх зусиль, щоб реформа в Уманському районі була успішною. Наразі, вважаю, Паланська ОТГ працює на високому рівні, між нами  є ефективна співпраця. 23 грудня відбудуться вибори до ще двох об'єднаних територіальних громад – Дмитрушківської та Ладижинської. Їм буде надана вся необхідна підтримка».

Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації підвели підсумки роботи за 2018 рік та окреслили плани для подальшої співпраці з Паланською ОТГ у 2019 році.


 

Відділ взаємодії з громадськістю

апарату Уманської райдержадміністрації

 « повернутися до списку новин