Звернення першого заступника голови районної державної адміністрації Сергія Жорницького з нагоди Дня пам’яті захисників України

Дата: 29.08.2019 15:41

Шановні жителі Уманщини!

Фото без описуСьогодні ми вшановуємо світлу пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за її незалежність, суверенітет і територіальну цілісність.

На жаль, за прагнення бути вільною європейської нацією багато наших співвітчизників віддали найцінніше – власне життя – заради захисту Батьківщини. Своїм яскравим прикладом любові до рідної країни, незламності духу та сили волі вони показали, що ніколи український народ не встане на коліна перед агресором і нікому не вдасться відібрати те, що століттями відвойовували наші діди та прадіди. Це завдяки їхньому подвигу ми нині є господарями на власній землі.

Тож у цей жалобний день висловлюю щирі співчуття родинам загиблих захисників, які втратили у війні з російським окупантом своїх синів, дочок, чоловіків, братів, сестер.

Вічна память загиблим, слава і честь живим захисникам України!

З повагою – перший заступник голови Уманської районної

державної адміністрації Сергій Жорницький