Вітання першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Жорницького із Днем рятівника

Шановні рятівники, працівники цивільного захисту району та пожежної охорони!

Щиро вітаю вас з професійним святомДнем рятівника!

17 вересня ми вшановуємо всіх тих, хто ризикуючи власним здоров’ям, а іноді й життям, приходить на допомогу людям, які опинилися у небезпеці. Кожний ваш тривожний виїзд – це випробування сили духу і професіоналізму, а кожна приборкана пожежа, ліквідована аварія – врятовані людські життя, збережені матеріальні та культурні цінності.

Ви – справжні герої наших днів – з честю виконуєте покладені на вас завдання. Дякую вам за відданість справі, мужність, професіоналізм, силу духу та вірність обовязку! Переконаний, що спираючись на славні традиції та накопичений досвід, ви і надалі будете успішно вирішувати покладені на вас завдання.

Бажаю вам міцного здоров’я, людської вдячності та шани, твердості духу та успіхів у благородній справі служіння Україні!

З повагою –

перший заступник голови Уманської райдержадміністрації