Вітання першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Жорницького з Днем захисника України

Шановні військовослужбовці, захисники, ветерани війни і Збройних Сил України! Дорогі жителі Уманщини!

Упродовж останніх буремних років ми стали свідками справжнього героїзму та сили духу, який демонструють українські військові на сході України. У наш дім увірвався агресор – підступно ударив у найважчий для країни революційний період. Але тих, за ким правда, тих, хто бореться за найсвятіше – свою землю, своїх дітей – не зламати. Саме завдяки зусиллям військовослужбовців, героїв АТО, які щоденно із 2014 року стоять на сторожі нашої безпеки, ми продовжуємо вести звичний спосіб життя, навчатися, працювати, одружуватися і народжувати дітей.

Дорогі військовослужбовці, захисники! Дякую кожному з вас за самовідданість, патріотизм, за справжній бойовий дух! Дякую батькам, що виховали таких синів і дочок! Здоров’я вам, тепла та затишку у родинах!

Низький уклін родинам загиблих Героїв та вічна пам’ять тим, хто віддав життя за свободу Батьківщини.

Слава нашим захисникам! Слава Україні!

З повагою – перший заступник голови Уманської райдержадміністрації Сергій Жорницький