Змагання з футболу в рамках 27 комплексних навчально-виховних заходів з видів спорту

Дата: 15.10.2019 16:26
Кількість переглядів: 418

12 жовтня стартували 27 комплексні навчально-виховні заходи з видів спорту зі змагань з футболу серед дівчат. Участь взяли збірні шкіл сіл Городецьке, Бабанка, Іванівка, Паланка та Дубова. Минулорічний чемпіон, команда Паланської ЗОШ, очолила групу А, володарі ІІ місця у 2018 році, команда Іванівської ЗОШ,  – на чолі групи Б. Інші команди були розподілені методом жеребкування. Так, Дубівський НВК увійшов до групи А, а команди Бабанської та Городецької ЗОШ стали суперниками дівчат з с. Іванівки.

Фото без опису

Посівши другі місця у своїх групах, команди Бабанської та Паланської ЗОШ змагались за ІІІ, ІV. У запеклій боротьбі команда Бабанської ЗОШ зайняла ІІІ місце. Очне протистояння між переможцями групових етапів, командами с. Дубова та с. Іванівка, не виявило переможця. Лише після серії пенальті, команда Дубівського НВК стала новим чемпіоном.

Кращих гравців (Тетяну Ткачук – Бабанська ЗОШ, Юлію Гуляр – Іванівська ЗОШ і Рінату Кецкало – Дубівський НВК) та команди було нагороджено грамотами, вручено цінні подарунки.