Учні змагалися за кубок пам’яті загиблих воїнів-захисників України

Дата: 16.10.2019 09:45

14 жовтня з нагоди Дня Захисника України відбулись уже традиційні футбольні змагання серед учнів 5-7 класів за кубок пам’яті загиблих воїнів-захисників України. Цього сонячного дня школярі зустрілись на стадіоні села Городецьке. Участь взяли п’ять команд сіл району – учні Городецької, Кочубіївської, Полянецької, Дмитрушківської та Родниківської ЗОШ.

Змагання відбувались за коловою системою. Здобувши 4 перемоги в 4 іграх, беззаперечним лідером стала команда «Дмитрушківські юніори», яка підтвердила своє минулорічне чемпіонство і стала володарем Кубку 2019. Команда Родниківської ЗОШ посіла ІІ місце, Кочубіївської – ІІІ.

Тимчасово виконуючий обов’язки голови ГО «Уманська міськрайонна спілка учасників АТО/ООС та осіб з інвалідністю внаслідок війни» Євгеній Буянов привітав і вручив грамоти найкращим гравцям серед дівчат – Христині Казановській (Полянецька ЗОШ), серед хлопців – Роману Кудлаю (Городецька ЗОШ) та найкращому воротарю – Ігорю Корнеєву (Родниківська ЗОШ). Команди Полянецької та Городецької ЗОШ нагороджені грамотам за участь у турнірі. Команда, яка посіла ІV місце (Городецька ЗОШ), отримала цінний подарунок.

Переможець і призери були нагороджені кубками, грамотами і медалями та отримали цінні подарунки.

Відділ освіти, молоді та спорту Уманської РДА