Вітання першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Жорницького з Днем автомобіліста і дорожника

Шановні автомобілісти та дорожники Уманщини! Сьогодні неможливо уявити життя без автомобілів, а дороги є тими незамінними артеріями, що пов’язують наш край з іншими регіонами держави та країнами-сусідами.

Я щиро дякую всім працівникам автомобільного транспорту та шляхового господарства за співпрацю, розуміння потреб району, належний рівень пасажироперевезень та професійний ремонт доріг.

Вітаю з Днем автомобіліста всіх, чиє життя пов'язане з дорогою – і професіоналів, і автолюбителів. Нехай усі дороги будуть рівними і ведуть вас до успіху, а кожен день, проведений за кермом, відкриває перед вами нові перспективи!

З повагою – перший заступник голови Уманської райдержадміністрації Сергій Жорницький