Проведено учнівські змагання з шашок

Дата: 28.10.2019 15:47

Фото без опису25 жовтня відбулися чергові змагання в рамках 27 комплексних навчально-виховних заходів з видів спорту. Цього разу спортсмени з 19 населених пунктів району показували свою майстерність у грі з шашок у Родниківській ЗОШ.

Переможцями серед дівчат стали: Драч Леся (Паланська ЗОШ) – І місце, Мамчур Юля (Городецька ЗОШ) – ІІ місце та Омельчук Марина (ДЮКФП Іванівка) – ІІІ місце.

Найкращими в особистісних змаганнях серед юнаків визначено: Гнатюка Сергія (Городецька ЗОШ) – І місце, Шведе Богдана (Іванівська ЗОШ) – ІІ місце та Косменюка Андрія (Паланська ЗОШ) – ІІІ місце.

Здобувши в сумі 8,5 очків, команда Городецької ЗОШ посіла І загальнокомандне місце, ІІ – Паланська ЗОШ (8 очків), ІІІ – Іванівська ЗОШ (6,5 очків).

Призери змагань були нагороджені грамотами.

Щиро вітаємо переможців турніру та бажаємо подальших успіхів!

За інформацією відділу освіти, молоді та спорту Уманської райдержадміністрації