Черкаська область

Вітання першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Жорницького з Днем працівників соціальної сфери

Шановні працівники соціальної сфери району!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівника соціальної сфери!

У сучасному світі ваша професія є однією з найнеобхідніших, адже покликана вчасно подати руку допомоги тим, хто цього потребує – пенсіонерам та інвалідам, дітям-сиротам, малозабезпеченим та багатодітним сім’ям, безробітнім громадянам. Даруючи тепло іншим та підтримуючи добрим словом, порадою, ви даруєте надію на краще та допомагаєте людині справитися з нелегкими життєвими обставинами.

Саме ваша праця забезпечує надання соціальних гарантій жителям Уманського району, а це, в свою чергу, робить неоціненний вклад в розвиток демократичного суспільства, в якому кожна людина відчуває себе соціально захищеною.

Тож прийміть щиру і сердечну вдячність за самовіддане служіння обраній справі, чуйність та увагу до людей, витримку та розуміння.

Від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, достатку, подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення та нових звершень на благо розвитку України.

З повагою –

перший заступник голови Уманського райдержадміністрації