На Уманщині відбувся фінальний етап ХХІІІ Спартакіади серед працівників освіти Уманського району

Дата: 05.11.2019 15:53

1 листопада 2019 року в Полянецькій ЗОШ відбувся фінальний етап ХХІІІ Спартакіади серед працівників освіти Уманського району. Зустрічалися команди з 12 закладів освіти. Учасники показували свою майстерність у грі в шашки, шахи, дартс, настільний теніс та у стрибках з місця.

У змаганнях з настільного тенісу серед жінок І місце – Мандриця О.І. (Іванівська ЗОШ), ІІ – Аркуша Ю.М. (Собківський НВК), ІІІ місце – Танасійчук Ю.В. (Родниківська ЗОШ); серед чоловіків І – Сушкета В.М. (Іванівська ЗОШ), ІІ місце – Аркуша А.О. (Собківський НВК), ІІІ місце – Баланюк А.А. (Родниківська ЗОШ).

Кращими у шахах серед жінок стали: І місце – Омельчук Л.Л. (Іванівська ЗОШ), ІІ місце – Голоюх О.П. (Собківський НВК), ІІІ місце – Поліщук С.А. (Полянецька ЗОШ); серед чоловіків І місце – Василенко В.І. (Берестівець), ІІ – Бондаренко М.А. (Дмитрушківська ЗОШ), ІІІ місце –Омельчук С.О. (Іванівська ЗОШ).

Переможці у грі в шашки серед жінок: Тиран В.М. (Ладижинська ЗОШ) – І місце, Мандриця О.І. (Іванівська ЗОШ) – ІІ місце, Пічкур І.Д. (Собківський НВК) – ІІІ місце; серед чоловіків: Прищепа О.А. (Собківський НВК) – І місце, Сокіл П.П. (Іванівська ЗОШ) – ІІ місце, Василенко В.В. (Берестівець) – ІІІ місце.

Найвлучнішими у дартсі серед жінок виявилися: Назаренко В.П. (Полянецька ЗОШ) – І місце, Оверчук Л.П. (Іванівська ЗОШ) – ІІ місце, Аркуша Ю.М. (Собківський НВК) – ІІІ місце; серед чоловіків: Прищепа О.А. (Собківський НВК) – І місце, Сидун Ю.В. (Іванівська ЗОШ) – ІІ, Роїк В.Т.  (Полянецька ЗОШ) – ІІІ місце.

У стрибках з місця найкращі серед чоловіків: І місце – Колесник М.І. (Полянецька ЗОШ), ІІ місце – Ткачук М.В. (Родниківська ЗОШ), ІІІ місце – Аркуша А.О. (Собківський НВК); серед жінок: І місце – Оверчук Л.П. (Іванівська ЗОШ), ІІ місце – Танасійчук Ю.В. (Родниківська ЗОШ), ІІІ місце – Сагателян К.Ю. (Ладижинська ЗОШ).

За підсумками ХХІІІ Спартакіади серед працівників освіти Уманського району чемпіоном стала команда Іванівської ЗОШ, ІІ місце – Собківський НВК, ІІІ місце – Полянецька ЗОШ.

Призери особистих змагань були нагороджені грамотами, командам-переможцям були вручені грамоти, медалі, кубок та цінні подарунки.

Бажаємо освітянам району успіхів і подальших спортивних звершень!

За інформацією відділу освіти, молоді та спорту Уманської райдержадміністрації