Вітання першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Жорницького з Днем місцевого самоврядування

Шановні депутати районної та місцевих рад, голови об’єднаних територіальних громад, сільські голови, ветерани, працівники органів місцевого самоврядування Уманщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування.

У демократичному суспільстві саме органи місцевого самоврядування покликані створювати умови для реалізації суспільних інтересів, сприяти розв’язанню життєво важливих проблем не тільки місцевого, а й державного значення, налагоджувати зв’язки між громадами, сприяти реальній участі людей в управлінських процесах.

Приємно відзначити, що завдяки плідній взаємодії всіх гілок влади на Уманщині вдається досягнути вагомих результатів у вирішенні найбільш актуальних питань життєдіяльності нашого району та його мешканців.

Тож з нагоди професійного свята прийміть вдячність за вашу сумлінну і самовіддану працю на благо розвитку територіальних громад нашого краю, в ім’я розквіту України.

Від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, миру, щастя, родинного затишку, злагоди та благополуччя. Нехай щира людська повага буде вашою нагородою за невтомну працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають ваші серця серед щоденних турбот.

З повагою –

перший заступник голови Уманської райдержадміністрації