Вітання першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Жорницького з Днем енергетика

Шановні працівники, ветерани енергетичної галузі!  Щиро вітаю вас із Днем енергетика, який відзначається 22 грудня!

Енергія нині – це основа сучасного життя. Мабуть, немає жодної людини, яка б не цінувала світло, тепло і комфорт у власній оселі. Весь наш побут і весь світ пронизаний тепловою та електричною енергією, а енергетики, як диригенти, керують нею на благо людям. І часто ми навіть не задумуємося, наскільки це трудомістка, відповідальна, небезпечна робота.

Від щирого серця бажаю всім працівникам енергетичної галузі безаварійної роботи, впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров’я, добра, успіхів та благополуччя!

Високо цінуємо ваші великі зусилля, мужність та професіоналізм. Нехай завжди вам світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові!

З повагою – перший заступник голови Уманської райдержадміністрації Сергій Жорницький