Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Уманський район, Черкаська область

Звернення голови Уманської райдержадміністрації Світлани Волошенюк з нагоди Дня пам’яті Героїв Крут

Переглядів: 63

У кожної нації є символи самовідданості й подвигу. Герої Крут – безперечно, серед українських видатних постатей. 29 січня ми вшановуємо пам'ять про курсантів військової школи, студентів та гімназистів, які дали відсіч у рази чисельнішій більшовицькій армії – тим самим затримавши ворога на декілька днів, що дало можливість урядові УНР вперше за понад 150 років добитися міжнародного визнання України на переговорах у Бресті.

Згадаймо мужність молодих людей, які боролися за сильну Українську державу. Разом з тим віддаймо шану усім, хто в різні роки, зокрема й сьогодні, відстоює інтереси українців: інтереси державності, соборності та свободи. Вклоняємося низько Героям Крут, Героям Небесної Сотні, Героям АТО, які рішуче відстоюють право українського народу жити у власній державі.

Подвиги молодих хлопців, справжніх патріотів України – це не просто наша історія, це – приклад для кожного, хто серцем вірний своїй Вітчизні. Щиро віримо: мир повернеться в Україну! Україна буде вільною, заможною європейською державою!

Слава Героям!

 

З повагою – голова Уманської райдержадміністрації Світлана Волошенюк« повернутися до списку новин