Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Голова РДА Світлана Волошенюк провела нараду з керівниками соціальної сфери району

Переглядів: 937

29 січня голова Уманської районної державної адміністрації Світлана Волошенюк провела нараду з питань функціонування та розвитку соціальної сфери району.

У нараді взяли участь директор КНП «Уманська центральна районна лікарня» Інна Добрянська, директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Олександр Новаківський, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Борис Бондар, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Олег Ярошевич, а також начальник фінансового управління райдержадміністрації Микола Коваленко.

Кожен із них охарактеризував свою галузь, розповів про нюанси роботи в умовах реформування, про проблеми і перспективи розвитку, стан фінансування.

Голова РДА Світлана Волошенюк зазначила, що необхідно чітко розуміти, які можуть виникнути проблеми в цьому році, і вже зараз працювати над їх вирішенням, планувати роботу стратегічно, обов’язково залучати до співпраці сільських голів і шукати шляхи розвитку соціальної сфери.  

 

Відділ взаємодії з громадськістю апарату Уманської РДА

                      « повернутися до списку новин