Черкаська область

Голова Черкаської ОДА Роман Боднар здійснив робочий візит на Уманщину

26 березня в рамках робочого візиту на Уманщину голова Черкаської обласної державної адміністрації Роман Боднар  разом з головою Уманської райдержадміністрації Світланою Волошенюк, міським головою м. Умань відвідали Уманську міську лікарню, зокрема інфекційне відділення, де на лікуванні знаходяться хворі на COVID-19, ознайомилися з ініціативою підприємців м. Умань та Уманського району щодо забезпечення продуктами харчування найбільш уразливих груп населення.

Також голова облдержадміністрації Роман Боднар та голова райдержадміністрації Світлана Волошенюк провели зустріч із представниками бізнесу Уманщини, сільгосптоваровиробниками та підприємцями, де обговорили певні аспекти діяльності реального сектору економіки в умовах надзвичайної ситуації.