Родниківська та Юрківська амбулаторії отримали нові службові автомобілі

Дата: 09.04.2020 11:30

З приємною місією 8 квітня до Черкас відправилися голова Уманської райдержадміністрації Світлана Волошенюк, голова районної ради Оксана Супрунець, сільський голова с. Родниківка Руслан Яремчук та директор КНП «Уманський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Олександр Новаківський – вони отримували два легкових автомобілі для Родниківської та Юрківської амбулаторій загальної практики – сімейної медицини.

Легкові автомобілі Renault Duster придбано за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров'я у сільській місцевості. Ключі та номерні знаки передали голова Черкаської обласної державної адміністрації Роман Боднар та голова облради Анатолій Підгорний.

Всього на область закуплено 32 автівки, Уманський район отримав їх першим.

Службовий автотранспорт підвищить мобільність медичних працівників Родниківської та Юрківської амбулаторій, що, відповідно, вплине і на якість медичного обслуговування населення.