Вітання голови райдержадміністрації Світлани Волошенюк з Міжнародним днем медичної сестри

Дата: 12.05.2020 11:09

Фото без описуШановні медичні сестри, від щирого серця вітаю вас із професійним святом!

У всі часи медичні сестри є зосередженням милосердя, їх так і називають – сестри милосердя. Вони гоять рани, дарують радість життя, вселяють віру у зцілення, рятують поранених на війні. І, мабуть, не випадково, що важка місія медичної сестри здебільшого лягає на тендітні жіночі плечі. Бо саме жіноче чутливе серце, добрі руки та велике терпіння так необхідні у цій професії.

Хай добро, яке ви даруєте людям, повертається сторицею, а найвищою винагородою буде безмежна вдячність пацієнтів, яким ви допомогли.

Дякую вам за самовіддану працю у благородній справі охорони здоров’я і бажаю всім медичним сестрам натхнення та невичерпної енергії, здоров’я, любові та великого щастя!

З повагою –

голова Уманської райдержадміністрації Світлана Волошенюк