Вітання голови райдержадміністрації Світлани Волошенюк з Днем Європи

Дата: 15.05.2020 15:46

Дорогі жителі Уманського району! Щорічно в ці травневі дні ми відзначаємо День Європи. Для нас це особливе свято, в яке ми не лише засвідчуємо, що Україна – географічний центр європейського континенту, а й член великої родини, об’єднаної прогресивними демократичними поглядами.

Українці, як ніхто інший, довели свою вірність європейським цінностям. Ідеали свободи, демократії та добробуту вистояли на майданах мільйони наших співгромадян.

Відтак, ми не можемо змарнувати шансу, який дають нам країни Європейського Союзу, та щодня своєю сумлінною працею, чесністю та повагою один до одного наближаймось до Європи та творімо її у нашому домі! Пам’ятаймо, що Європа починається не за кордоном і не в документах, а в серці кожного з нас. Це стиль життя і спосіб мислення.

Вірю, що Україна у зовсім недалекому майбутньому стане повноправним членом Європейського Союзу та НАТО, тому що Україна – назавжди Європа!

Щиро бажаю всім миру, добробуту, здійснення мрій та незламної віри в світле майбутнє України!

З повагою –

голова Уманської райдержадміністрації Світлана Волошенюк