Вітання голови райдержадміністрації з Міжнародним днем волонтера

Дата: 05.12.2018 16:11

Фото без описуШановні волонтери Уманщини!

Прийміть найтепліші вітання з нагоди Міжнародного дня волонтера! Це свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання.

Волонтери – це саме та сила, яка об’єднала наше суспільство, яка заохотила кожного громадянина України простягти руку ближньому та долучитися до загальної справи.

Від початку війни на сході волонтерський рух в Україні став без перебільшення світовим відкриттям. Сьогодні це один із символів віри та незламності духу нашого народу. Ваші самовіддана праця та готовність віддати останнє врятували сотні життів українських солдат.

Дякую всім, хто присвячує свій талант, час, енергію індивідуальним і колективним акціям, виявляє щире бажання допомогти іншим. Ви – герої свого часу. Ті, хто забезпечує надійний тил нашим хлопцям на передовій.

Тож у цей день, шановні волонтери, сердечно вдячний вам за невичерпну жагу приносити користь суспільству, за чуйність і незламну віру у свій народ. Ви є взірцем для майбутніх поколінь! Поки в наших серцях є місце для допомоги, чуйності, доброти та співчуття, людство не зникне з обличчя землі. Нехай ваші благі справи повертаються  до вас сторицею!

З повагою –

голова Уманської райдержадміністрації Євгеній Данченко