Вітання голови райдержадміністрації з нагоди 1030-ї річниці від Дня хрещення Київської Русі

Дата: 27.07.2018 16:13

Шановні жителі Уманщини!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди 1030-ї річниці від Дня хрещення Київської Русі!

Фото без описуЦе благословенне свято ми відзначаємо у День Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого, на долю якого випало прийняти Хрещення Київської Русі. Це символічне свято є днем нашої вищої національної єдності.

Утвердження в нашому народі християнства стало справжнім стержнем, довкола якого сформувалася наша духовність, виховалися десятки поколінь, які гідно несли традиції народу, серед яких повага до ближнього та любов до Бога.

Саме віра завжди була для українців життєдайною силою, яка допомагала вистояти в часи лихоліть і надавала сил рухатися далі на шляху процвітання рідної землі.

Сьогодні, як ніколи, нам потрібен мир та єдність. І саме князь Володимир своїм життям і діяльністю вказує нам на приклад взаєморозуміння та злагоди, послідовності та цілеспрямованості.

Тож у цей урочистий та радісний день бажаю всім щедрої Божої благодаті, духовної наснаги, миру й злагоди, та закликаю об’єднатися у щирій молитві заради утвердження незалежності і самостійності України у духовному вимірі.

З повагою – голова Уманської райдержадміністрації

Євгеній Данченко