Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Захищаючи права дітей

Переглядів: 516

13 березня 2018  року  голова райдержадміністрації Євгеній Данченко  провів чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Основним завданням комісії є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров'я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток. А також забезпечення кожній дитині  доброзичливого ставлення до неї, відчуття своєї необхідності у родині.

На  розгляд було внесено ряд питань стосовно захисту інтересів та прав дітей, серед яких: про встановлення опіки та призначення опікуна; щодо   надання дозволів на вчинення правочинів з житлом та майном, право власності чи право користування яким мають діти.

 Найбільше  питань стосувалися утримання дітей у сім'ях, де батьки не належним чином здійснюють догляд за ними. А тому комісією були винесені виважені та обґрунтовані рішення в інтересах дітей:

  • про взяття 4 сімей під соціальний супровід;
  • про позбавлення 4 батьків батьківських прав. 

 Також комісією було заслухано звіт директора районного центу соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді про роботу з сім'ями, які потрапили у складні життєві обставини та окреслена робота з сім'ями, які потребують допомоги у першу чергу.« повернутися до списку новин