Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Вітання голови райдержадміністрації з Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку

Переглядів: 88

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

Прийміть найтепліші вітання з нагоди свого професійного свята, яке відзначається 16 листопада.

Це свято об’єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, видавців, листонош, операторів, сортувальників – усіх тих, чия праця забезпечує одне з основних прав громадян – право на інформацію.

Розвиток засобів комунікації та інформаційних технологій, телебачення і радіо – невід’ємна складова суспільного прогресу нашого часу. Завдяки вам ми щодня дізнаємось свіжі новини з життя країни і світу – усе це можна побачити через екран телевізора та почути через радіо, які є чи не в кожній оселі українця.

З погляду пересічних громадян ваша робота – яскрава, цікава і проста, словом – суцільне свято. Але знаю, що на практиці – це кропітка щоденна, а часто і щонічна праця, стреси, відсутність бодай якогось вільного часу. Тому ця сфера не терпить випадкових людей, а лише щиро закоханих у свою справу.

Розумію, що найголовніше, що додає натхнення у вашій непростій роботі, - це визнання тих, для кого, власне, і працюєте – ваших глядачів та слухачів. Тому хочеться наголосити: ваші завзяті колективи, безперечно, роблять корисну справу для людей, намагаючись об’єктивно висвітлювати роботу районної влади, не залишаючи жодного глядача у «темряві» незнання.

Дякую за плідну співпрацю та бажаю з нагоди свята сил і натхнення щодня долати труднощі, творити, інформувати, розвиватися.

Хай всі ваші плани будуть реалізовані!

З повагою –

голова Уманської районної державної адміністрації

 Євгеній Данченко « повернутися до списку новин