Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

Підведено підсумки благодійної акції «Серце до серця»

Переглядів: 803

Вже кілька років поспіль Уманський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді долучається до проведення Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця».

У нинішньому році, за ініціативи Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», по всій Україні, зокрема і в Уманському районі, з 2 по 22 квітня 2018 року проводилась ХIІІ Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця». Акція проходила під гаслом «Почуй світ» та була направлена на збір коштів для закупівлі медичного обладнання для лікування дітей з вадами слуху.

До проведення акції долучились волонтери із числа учнівської молоді Родниківської ЗОШ, Ладижинської ЗОШ, Сушківської ЗОШ, Доброводівського НВК, Гереженівського НВК,  Собківського НВК та волонтери студентської соціально-психологічної служби Уманського державного педагогічного університету  ім. Павла Тичини. В ході акції волонтери здійснювали збір коштів для дітей із вадами слуху в спеціальні скриньки та кожному, хто долучався до акції дарували логотип фонду – червоне сердечко.

Найбільш активними у 2018 році визначено волонтерів Родниківської ЗОШ І-ІІІ ступенів: Кравченко Вікторію, яка зібрала кошти в розмірі 669, 60 грн, Єщенко Яну, яка зібрала кошти в розмірі 400,05 грн;  Собківського НВК І-ІІІ ступенів: Черній Мирославу, яка зібрала кошти в розмірі 563 грн; та Доброводівського НВК І-ІІІ ступенів: Білик Анну, яка зібрала кошти в розмірі 533, 45 грн.

Загалом було зібрано кошти в сумі 3604, 80 грн, що були перераховані на єдиний банківський рахунок Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця».

Тому висловлюємо вдячність усім небайдужим жителям району за віру в добру справу, чуйність та безкорисність, підтримку дітей, що потребують вашої допомоги!

 

І. О. Гущина,                                                     

 директор  Уманського районного центру   

соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді« повернутися до списку новин