Уманська Районна Державна Адміністрація Черкаської області
Черкаська область

#Великебудівництво: капітальний ремонт Вільшанського мосту

Переглядів: 495

У селі Вільшанка Уманського району розпочалися масштабні роботи з відновлення аварійного мосту в межах програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво». Оглянула хід виконання ремонту голова Уманської районної державної адміністрації Світлана Волошенюк.

Роботи з капітального відновлення конструкції здійснює ТОВ «Трансстройкапітал». В рамках загального планування території підрядники уже розчистили зарослі, перенесли лінії електропостачання, змінили русло річки.  Також уже знято старе покриття мосту і активно готується площа під встановлення палей.

Як зазначила голова райдержадміністрації Світлана Волошенюк, міст, розташований на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення 0241510 Бабанка – Коржовий Кут – Дубова – Острівець – Рогова, було зруйновано внаслідок літневої повені 2019 року. Відтоді село Вільшанка було розділено на дві частини. Так само відрізаними залишилися села Рогова та Острівець. Щоб дістатися до іншої частини населеного пункту чи до міста, людям наразі доводиться об’їздити понад 15 кілометрів. Тож для них ремонт мосту, який фінансується програмою «Велике будівництво»,  – надзвичайно важлива і довгоочікувана подія.« повернутися до списку новин