Уманська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості інформує про надання послуг у січні-серпні 2020 року

Дата: 23.09.2020 17:42
Кількість переглядів: 827

Фото без описуВпродовж  січня – серпня  2020 року послугами Уманської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості користувалися 1634 безробітних, що на 76 осіб більше, ніж у  відповідному періоді минулого року. Станом на 01.09.2020  на обліку в  районній філії перебували 739 безробітних, що на 145 осіб більше ніж у минулому році. 

Заявлено про потребу та подано до служби зайнятості 731 вакансію 164  роботодавців (у минулому році - 901 вакансія 189 роботодавців). Середній розмір оплати праці у розрахунку на одну вакансію становив 5571 грн. З початку року на 1 вакансію претендували 2 безробітних.

За сприяння районної філії працевлаштовані 832  незайняті громадяни, в тому числі 584 особи, які мали статус безробітного, 248 осіб, які перебували на обліку як шукаючі роботу. Із загальної чисельності працевлаштованих безробітних:  жінок – 178, молоді до 35 років – 137 осіб, 60 - які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

З початку року за підтримки районної філії отримав одноразову виплату допомоги по безробіттю та  започаткував власну справу 1 безробітний.

Відповідно до Закону України «Про зайнятість населення» проводилась  виплата компенсації єдиного соціального внеску роботодавцям за працевлаштованих на нові робочі місця 9 безробітних.

У звітному періоді, з метою надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, надавалася допомога по 152 працівниках, які втратили частину заробітної плати внаслідок вимушеного скорочення передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв’язку із зупиненням (скороченням) діяльності, в тому числі по 83 фізичних особах підприємцях.

Укладено договори з сільськими та селищною радами, об’єднаними територіальними громадами – Паланською, Дмитрушківською та Ладижинською сільською радою  для організації громадських робіт з благоустрою та ремонту об’єктів соціальної сфери та управлінням праці та соціального захисту населення  Уманської РДА щодо інформування про оформлення житлових субсидій за рахунок коштів фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття та коштів місцевих бюджетів, в яких прийняли участь 65 безробітних.  З метою тимчасової зайнятості, на замовлені роботодавцями місця направлено на роботи тимчасового характеру 54 безробітних.

З початку року за направленням районної філії професійне навчання проходили 164 безробітних, з них  8 жінок та 41 особа з числа молоді.  Закінчили навчання 164 особи, з яких 163 були працевлаштовані.

Статус безробітного мали 68 осіб з інвалідністю, з яких 13-  працевлаштовані, 4 проходили професійне навчання, 3 брали участь у роботах тимчасового характеру.  Продовжують отримувати послуги 36 осіб.

Послуги служби зайнятості отримували 11 учасників ООС (АТО), з яких 3 безробітних працевлаштовані.

У 2020 році з числа зареєстрованих  переселенців з тимчасово окупованої території та зони проведення ООС на обліку в центрі зайнятості перебували 2 особи, яким надавались послуги зі сприяння працевлаштуванню, одного безробітного працевлаштовано.

Профорієнтаційними заходами було охоплено 1955 осіб, 1554 з яких безробітні, в т.ч. 723 жінки, 449 осіб з числа молоді, 283 особи, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. З початку року надано 2038 профінформаційних послуг, 1418 професійних консультацій, 159 послуг з професійного відбору. 

На кінець звітного періоду допомогу по безробіттю отримували 739 зареєстрованих безробітних. Мінімальний розмір допомоги по безробіттю для застрахованих осіб встановлений у розмірі 1800 грн., а для вперше шукаючих роботу та окремих категорій застрахованих осіб – 1000 грн.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь