Вітання голови райдержадміністрації Світлани Волошенюк з Днем юриста

Дата: 08.10.2020 17:05

Шановні юристи Уманщини! Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня юриста!

Бути юристом – почесно і відповідально. На людей цієї професії покладено місію знати право та захищати право. Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста. Щодня до правознавців за порадою та юридичною допомогою звертаються тисячі громадян.

Обравши нелегкий шлях вартових законності, який вимагає кришталевої чесності, принциповості, неупередженості, об’єктивності, впевнена, що ви і надалі вірно служитимете інтересам України та її громадянам, з честю будете примножувати славні традиції своєї професії, будете докладати зусиль для утвердження на теренах нашого району верховенства права та справедливості.

Щиро бажаю вам міцного здоров'я, професійних успіхів та досягнень, благополуччя та достатку, нехай професійна діяльність завжди приносить задоволення.

З повагою – голова Уманської райдержадміністрації Світлана Волошенюк