Вітання голови райдержадміністрації Світлани Волошенюк з Днем визволення України від нацистських загарбників

Дата: 28.10.2020 11:39

Фото без описуДорогі ветерани Другої світової війни! Шановні жителі Уманщини! Сьогодні ми відзначаємо пам’ятну дату – 76 річницю визволення України від нацистських загарбників.

Ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам. Уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога, та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала страшна війна.

Для кожного з нас, шановні ветерани, ви є взірцем подвигу, мужності, любові в ім’я життя на землі. Від усього серця зичу вам довгих років активного життя, затишку в родинах, наснаги та оптимізму.

Ваші знання та життєвий досвід, які є невичерпним джерелом патріотизму, виявом свідомої громадянської позиції, зразком служіння Батьківщині, надзвичайно потрібні сучасним героям-захисникам та всім нам у важкому протистоянні з ворогом на Донбасі.

Бажаю всім жителям району добра і здоров'я, миру і злагоди, плідної праці та вагомих здобутків задля процвітання рідного краю, зміцнення і розбудови незалежної Української держави. Хай кожен ваш день буде сонячним та щасливим!

З повагою – голова Уманської райдержадміністрації Світлана Волошенюк