Вітання голови райдержадміністрації з Днем працівника соціальної сфери

Дата: 30.10.2020 16:32

Фото без описуШановні працівники соціальної сфери Уманщини! Сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем працівника соціальної сфери.

В цей день найкращі слова вітань адресую людям, завдяки яким виконуються соціальні програми в країні, забезпечується контроль трудової зайнятості населення, організація своєчасної виплати заробітних плат та регулюються трудові відносини між працівником та роботодавцем.

Тисячі людей відчувають вашу турботу, увагу і доброзичливість, бо ви щодня допомагаєте їм справитися з нелегкими життєвими обставинами і тим самим реалізуєте активну соціальну політику держави.

Низький вам уклін, шановні, за доброту, терпіння, щирість, любов до людей та співчуття. Ви робите потрібну і гуманну справу.

Бажаю вам міцного здоров’я і людського щастя, родинного благополуччя і достатку, злагоди, наснаги та терпіння у виконанні відповідального професійного обов’язку.

Нехай спільними зусиллями і спільною працею будується щасливе майбутнє України, добробут і гідне життя громадян району!

З повагою – голова Уманської райдержадміністрації Світлана Волошенюк