Типові помилки при отриманні роботодавцем дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Дата: 25.11.2020 11:03

Звертаємо увагу на типові помилки, які впливають на прийняття рішень щодо видачі дозволів на застосування праці іноземців та осіб без громадянства, продовження дії таких дозволів та внесення змін до дозволу :

• Подання роботодавцем заяви не за встановленою формою.
  • Посвідчення копії проекту трудового договору (контракту) з іноземцем або особою без громадянства.
  • Засвідчення копії сторінок паспортного документа іноземця або особи без громадянства.
  • Підписання заяви.
  • Визначення в заяві назви посади.
  • Визначення категорії іноземного найманого працівника.
  • Визначення в заяві назви світового рейтингу навчального закладу, включеного до першої сотні у відповідному світовому рейтингу.
  • Визначення розміру заробітної плати іноземного найманого працівника.
  • Визначення у трудовому договорі (контракті) з іноземним найманим працівником істотних умов трудового договору.
  • Розмір фотокартки іноземця чи особи без громадянства.
  • Особливості залучення праці іноземних ІТ-професіоналів.
  • Дотримання строків подання копії укладеного трудового договору (контракту) з іноземним найманим працівником.
  • Відповідність положень укладеного трудового договору (контракту) з іноземним найманим працівником положенням поданої для отримання дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства копії проекту трудового договору (контракту) з іноземним найманим працівником.
  • Сплата коштів за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

Більш детально  інформацію щодо  отримання роботодавцем дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства читайте на сайті  Черкаської обласної служби зайнятості https://chk.dcz.gov.ua та на сторінці у фейсбук https://www.facebook.com/Chkocz.