Вітання голови райдержадміністрації Світлани Волошенюк із Днем місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2020 14:42

Фото без описуШановні депутати районної та місцевих рад, сільські голови, ветерани, працівники органів місцевого самоврядування УманщиниЩиро вітаю вас із Днем місцевого самоврядування!

Цього року ваше професійне свято – особливе: вперше на всій території України сформовано нові об’єднані територіальні громади з переданням усіх інструментів для їх розвитку саме органам місцевого самоврядування. Відтак ваша діяльність стала ще більш вагомою та відповідальною.

Бажаю вам виправдати довіру людей та зробити гідний внесок в розбудову самодостатніх успішних громад як основи сильної та заможної європейської України. Успіхів, натхнення, невичерпної енергії та глибокої мудрості в реалізації нових владних повноважень!

Щиро дякую усім вам за ефективну співпрацю, підтримку та взаєморозуміння, адже спільно нам вдалося зробити чимало корисних справ для жителів району.

Особлива подяка – ветеранам органів місцевого самоврядування, які віддавали свої сили і здоров’я в ім’я процвітання нашого краю!

У цей день бажаю всім вам впевненості долати перешкоди долі і досягати бажаних висот на шляху до великих позитивних суспільних змін. А добре здоров'я, благополуччя та мирне небо нехай вам у цьому завжди сприяють! Зі святом!

З повагою – голова Уманської райдержадміністрації Світлана Волошенюк