Черкаська область

Вшанували героїв-ліквідаторів аварії на ЧАЕС

14 грудня в селі Піківець біля пам’ятного знаку жертвам Чорнобиля відбулося покладання квітів з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

В заходах взяли участь перший заступник голови Уманської районної державної адміністрації Сергій Жорницький, голова Уманської районної організації „Союз Чорнобиль України” Петро Сорока, представники Паланської об’єднаної територіальної громади, працівники райдержадміністрації.

Хвилиною мовчання вони вшанували тих, хто поклав своє життя у нерівній боротьбі з атомом, що вирвався з-під контролю.

Перший заступник голови райдержадміністрації висловив слова поваги та вдячності учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС за героїзм, виявлений під час ліквідації наслідків техногенної катастрофи світового масштабу.

«У ті страшні дні, не боячись загрози не лише власному здоров'ю, а й життю, вони вступили у нерівний бій з невидимим та підступним ворогом. Всім живим – велика дяка та шана, а всім кого забрала ця трагедія – вічна пам'ять», –  сказав Сергій Жорницький.