Вітання голови райдержадміністрації Світлани Волошенюк з Різдвом Христовим

Дата: 05.01.2021 15:36

Шановні жителі Уманського району, від усього серця вітаю вас із Різдвом Христовим!

Наша історія і наш шлях – невід’ємні від християнської традиції, її моральних цінностей та ідеалів. Від давніх часів це світле свято являє нам, що Спаситель з нами, що добро й любов, які Він нам заповів, торжествують і перемагають зло.

У цей день бажаю вам міцного здоров'я, душевної чистоти і гармонії, спокою і радості у ваших оселях. Хай Господь оберігає всіх у вірі та любові, дарує мудрість і терпіння. А Українській державі – процвітання, миру, єдності і добробуту.

Дай Боже кожній родині і кожній людині нових сподівань і впевненості в завтрашньому дні. Нехай ваш життєвий шлях завжди осяває Різдвяна зірка!

Христос народився – славімо його!

З повагою – голова Уманської райдержадміністрації Світлана Волошенюк