Проведено засідання містобудівної комісії

Дата: 19.02.2021 12:51

19 лютого відбулося засідання комісії з питань містобудівної діяльності в районі, яке провів перший заступник голови Уманської районної державної адміністрації Сергій Жорницький.

На порядок денний виносилося два питання:

- щодо затвердження детального плану території будівництва напірного водогону від існуючої свердловини до водонапірної башти в адміністративних межах Іваньківської сільської ради (за межами населеного пункту);

- щодо затвердження детального плану території, що прилягає до вулиці Лісова, 1 за межами села Бузівка Жашківської міської об'єднаної територіальної громади.

За участі заявників, представників відповідних територіальних громад винесені питання були детально розглянуті та прийняті відповідні рішення.