Звернення голови райдержадміністрації Ігоря Миклащука з нагоди Дня українського добровольця

Дата: 12.03.2021 14:26

Шановна громадо Уманщини! 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. В цей день 2014 року 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону. Саме такі батальйони взяли участь у перших найважчих боях на сході нашої країни проти російського агресора, по суті, до того не маючи жодного відношення до армії.

З нагоди цього дня вшануймо людей, які свідомо, за покликом власного серця, стали на захист своєї Батьківщини, продемонструвавши високу громадянську свідомість та саможертовність. Якби вони не прийшли на допомогу Збройним Силам, які на той час були вкрай погано забезпечені і не здатні протистояти вторгненню підступного сусіда, України уже могло б не бути.

Дякую мужнім воїнам за сміливість, патріотизм, любов до рідної землі, непохитну віру у нашу перемогу!

Слава героям Уманщини, слава героям України та вічна слава героям, що віддали своє життя за наше майбутнє!

З повагою – голова Уманської районної державної адміністрації Ігор Миклащук