Кращий сімейний лікар – із Монастирищенської громади

Дата: 10.06.2021 16:45

Роль сімейних лікарів переоцінити важко, адже сімейна медицина – єдиний вид медичної допомоги, що стосується кожного. Саме до них ми звертаємося найперше, коли маємо негаразди зі здоров’ям. Щоб стимулювати професійний ріст сімейних лікарів та віддячити їм за нинішню плідну працю, голова Уманської районної державної адміністрації Ігор Миклащук ініціював проведення першого в районі конкурсу «Кращий сімейний лікар Уманщини – 2021». Фінальний етап відбувся сьогодні, 10 червня, на базі Уманського медичного коледжу.

«На вашу долю випала не одна реформа, чимало організаційних змін, пандемія, але ви з великим терпінням і порозумінням продовжуєте виконувати головне: бути поруч із хворими, коли їм це потрібно. І місія влади – допомогти лікувальним закладам працювати стабільно. Дякую за нелегку, відповідальну і ризикову працю», – зазначив у вітальному слові Ігор Миклащук.

Після урочистої частини на учасників конкурсу чекали випробування на професійну майстерність, які оцінювало професійне журі у складі керівників лікарень нашого району та Уманського медичного коледжу. За звання кращого сімейного лікаря змагались шість претендентів.

У напруженій конкурентній боротьбі перемогу у конкурсі здобув Совгира Сергій Сергійович – лікар загальної практики, сімейний лікар амбулаторії загальної практики сімейної медицини м. Монастирище та с. Нове Місто КНП «Монастирищенський центр первинної медико-санітарної допомоги» Монастирищенської міської ради.

Почесне друге місце виборов  Васильчук Микола Іванович – лікар загальної практики – сімейної медицини КНП «Уманський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Третє місце посіла Амброжак Євгенія Вікторівна – лікар загальної практики – сімейний лікар амбулаторії загальної практики сімейної медицини міста Христинівка № 2.

Переможцям голова райдержадміністрації Ігор Миклащук вручив дипломи та сертифікати на грошову винагороду: за І місце – 3 тис. грн, за ІІ місце – 2,5 тис. грн, за ІІІ місце – 2 тис. грн.

Інші учасники конкурсу отримали подяки Уманської районної державної адміністрації за участь у конкурсі:

- Іватьо Тарас Миколайович – заступник директора, лікар загальної практики – сімейної медицини КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Паланської сільської ради;

- Дитинюк Юрій Павлович – лікар загальної практики – сімейний лікар амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Тинівка КНП «ЦПМСД Жашківської міськради»;

- Остроушко Денис Дмитрович – лікар загальної практики – сімейний лікар базової амбулаторії загальної практики сімейної медицини смт Маньківка.

Серед вболівальників також був проведений цікавий розіграш, переможець якого отримав в подарунок безконтактний термометр.

Незважаючи на змагальний дух учасників, конкурс пройшов у позитивній і дружній атмосфері. Конкурсанти подякували за організацію заходу, який дозволив хоч на короткий час відпочити від надто серйозних і відповідальних буднів лікарів. Цікаво, що всі висловили бажання щодо розширення конкурсу на всеукраїнський рівень.