Вітання голови райдержадміністрації Ігоря Миклащука з Днем фермера

Дата: 18.06.2021 16:38

Шановні працівники фермерських господарств Уманщини!

Зі щирими словами привітань та побажанням миру і добра звертаюся до вас з нагоди вашого професійного свята – Дня фермера.

Селянська праця завжди була першоосновою матеріального розвитку народу. Нині розвиток фермерства та робота самих фермерів також відіграє важливу роль у забезпеченні продовольчої безпеки та збереженні українського села.

В Уманському районні здійснюють виробничу діяльність 457 фермерських господарств, які виробляють товарну сільськогосподарську продукцію, здійснюють її переробку та реалізацію. Ними обробляється близько 66,1 тис. га ріллі, що становить понад третину від загальної кількості ріллі в районі.

Більшість фермерських господарств району займаються рослинництвом та тваринництвом, вирощують основні культури: пшеницю, кукурудзу, соняшник. Окремі спеціалізуються на садівництві, вирощують овочі.

Крім того, є господарства, які займаються тваринництвом – скотарством, свинарством, вівчарством, кролівництвом, а також розведенням птиці та риборозведенням.

Нехай же результати вашої праці приносять задоволення, а врожаї та здобутки з кожним роком стають все більшими. Хай ваші професійні задуми та плани будуть реалізовані на благо рідної землі та покращення добробуту всього українського народу.

Бажаю усім вам щастя, радості, міцного здоров’я та процвітаючого майбутнього!

З повагою - голова Уманської райдержадміністрації Ігор Миклащук