#Великебудівництво: триває ремонт дороги Т-02-02 в Уманському районі

Дата: 08.07.2021 17:11

В межах Програми Президента «Велике будівництво» триває ремонт автомобільної дороги державного значення Т-02-02 Могилів-Подільський – Ямпіль – Бершадь – Умань на території Уманського району, а саме в напрямку Умань – Юрківка. Враховуючи соціальну значимість об’єкта, з ходом робіт ознайомився голова Уманської райдержадміністрації Ігор Миклащук.

Як повідомив представник підрядної організації ТОВ «ШРБУ-48», наразі проводяться підготовчі роботи по реалізації проєкту – виконання поточного середнього ремонту на ділянках згідно проєктно-кошторисної документації.

Зокрема, це підготовка дорожнього полотна під асфальтування, а також поточний дрібний ремонт на окремих ділянках, які не підпадають під середній поточний ремонт. Сьогодні дрібний ремонт проводиться на повороті до села Кочержинці.

Ремонт територіальної дороги Т-02-02 в межах Уманського району мають завершити протягом двох місяців.