Вітання голови райдержадміністрації Ігоря Миклащука з Днем хрещення Київської Русі

Дата: 28.07.2021 10:31

Сьогодні ми святкуємо річницю Хрещення Русі. Це свято об'єднує нас навколо духовних істин та вічних цінностей нашої історії.

У 988 році перед великим князем Володимиром стояв непростий цивілізаційний вибір: слідувати усталеній традиції і залишитися відсталою язичницькою державою чи доєднатися до лона вселенської християнської церкви. Історія довела правильність вибору Володимира Хрестителя. Хрещення Русі сприяло розквіту її освіти і культури. Християнство стало основою духовних та культурних традицій нашого народу.

У цей день вітаю усіх, хто в серці зберіг віру в єдиного Бога. Бажаю від душі великого щастя, міцної віри, світлої надії та небесної благодаті! Нехай свято хрещення Київської Русі послужить відродженню історичної пам’яті нашого народу та дороговказом в майбутнє.

З повагою - голова Уманської райдержадміністрації Ігор Миклащук