«Ще одна школа Черкащини з новим стадіоном», – Олександр Скічко

Дата: 02.11.2021 08:39

#ВеликеБудівництво стадіону завершили в Тальнівському НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – гімназія». На відкритті спортивного об’єкта побував очільник області Олександр Скічко.

На стадіоні, зокрема, збудували футбольне поле з поліуретановим покриттям, п’ятьма легкоатлетичними доріжками, трибунами й освітленням. Є тут й інші локації для занять різними видами спорту.

– Створюємо конкуренцію гаджетам, – сказав голова ОДА. – Тепер уроки фізкультури для місцевих школярів стануть цікавішими, а на великих перервах можна буде пограти в м’яча наживо, а не в телефоні. Цей стадіон – результат дієвої співпраці.

Олександр Скічко подякував народному депутату України Сергієві Нагорняку, наголосивши, що спільними зусиллями завжди вдається реалізовувати проєкти ефективніше.

Також голова ОДА зауважив, що такі спортивні локації повинні бути в кожній школі Черкащини. До цієї мети прямують в області.

Пресслужба ОДА