Вітання голови Уманської райдержадміністрації Ігоря Миклащука з Днем працівників сільського господарства

Дата: 20.11.2021 21:02

Шановні аграрії! Вітаю вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

Сільськогосподарська галузь відіграє важливу роль в розвитку нашого регіону. Вона забезпечує надходження до бюджетів, надає робочі місця жителям громад, сприяє благоустрою та процвітанню Уманщини.

Завдяки щоденній роботі керівників та працівників аграрних підприємств, розвивається сільське господарство, живе село, а полиці наших магазинів наповнюються якісними українськими продуктами.

Щиро вдячний вам за сумлінну працю, любов до землі, терпіння та витримку. Нехай втілюються в життя всі ваші плани та задуми. Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, миру та злагоди!

голова Уманської райдержадміністрації Ігор Миклащук